Junior social media

AboutSkin.Ro №10194424, 26 мая 2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Salutare,

Suntem în căutarea unei persoane care să ne ajute cu promovarea blogului AboutSkin.Ro pe diferite platforme și rețele de socializare.
Acest blog este despre educația în SkinCare, de aceea cunoștințe în acest domeniu este important. Vom dezbate des topicuri importante cum ar fi Hidratarea tenului și a piellii, beneficii ingrediente, încorporarea ingredientelor în rutine de SkinCare, studii, știința din spatele unor ingrediente și multe altele. Acestea trebuie comunicate eficient tuturor cititorilor.

Candidatul ideal
- engleza la nivel avansat
- absovent/a în domeniul relaţiilor publice / marketing / comunicare
- cunostinte în utilizarea diferitelor instrumente Google

Descrierea jobului
- dezvoltarea canalelor de comunicare din social media
- promoveaza evenimentele pe platformele social media
- strategii de comunicare a companiei
- managementul profilelor și canalelor social media
- conținut pentru toate canalele de comunicare
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть