Junior social media

AboutSkin.Ro №10194424, 26 mai 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca la distanta / Freelance
Salutare,

Suntem în căutarea unei persoane care să ne ajute cu promovarea blogului AboutSkin.Ro pe diferite platforme și rețele de socializare.
Acest blog este despre educația în SkinCare, de aceea cunoștințe în acest domeniu este important. Vom dezbate des topicuri importante cum ar fi Hidratarea tenului și a piellii, beneficii ingrediente, încorporarea ingredientelor în rutine de SkinCare, studii, știința din spatele unor ingrediente și multe altele. Acestea trebuie comunicate eficient tuturor cititorilor.

Candidatul ideal
- engleza la nivel avansat
- absovent/a în domeniul relaţiilor publice / marketing / comunicare
- cunostinte în utilizarea diferitelor instrumente Google

Descrierea jobului
- dezvoltarea canalelor de comunicare din social media
- promoveaza evenimentele pe platformele social media
- strategii de comunicare a companiei
- managementul profilelor și canalelor social media
- conținut pentru toate canalele de comunicare
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide