Trade marketing manager

№4201862, 17 августа 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HR-Consulting (WWW.SEARCH4STAFF.COM), la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Trade Marketing Manager

RESPONSABILITATI:
- Managementul poziționării produselor ;
- Elaborarea și implimentarea activităților trade divizat pe țări / canale / clienți;
- Îmbunătățirea fundamentelor de vânzare (DPSM – Distribuție, Preț, Situare la raft, Merchandising);
- Dezvolatrea materialelor POS. Supevizarea;
- Dezvoltarea și supervizarea programelor promoter, pe piata locală și externă. Măsurarea eficienței;
- Monitorizarea pieții. Cunoașterea concurenței, inclusiv politici de preț și comunicare.

CERINTE:
- Studii superioare, preferențial de profil marketing
- Capacități analitice și organizatorice, abilități bune de comunicare;
- Abilități foarte bune de negociere și de organizare a resurselor timp, personal, finanțe gândire creativă;
- Cunostințe de operare calculator (Word, Excel, Power Point, Internet) – nivel utilizator activ;
- Cunoasterea limbilor romina si limba rusa la nivel avansat, limba engleza - constitue un avantaj.

BENEFICII:
remunerare stabilă a muncii;
pachet social deplin;
acoperirea cheltuielilor de comunicare;
perspectiva de avansare.

CONTACTE:
Cei interesati sunt rugati sa transmite CV la adresa de Email: zz30@search4staff.com
sau sunati 062101257.
In CV indicati postul vacant: “TMM”
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть