Specialist marketing

PROMOTIME №6231048, 15 марта 2018
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Alege graficul de munca
Responsabilități:

Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing;
Analiza eficienţei activităţilor de marketing;
Colaborarea cu agențiile de publicitate pentru a acoperi cu succes planurile de marketing;
Asigurarea şi creşterea vizibilităţii companiei în piaţa de profil;
Coordonarea activităților și colaborarea activă cu echipa de implementare a proiectului;
Analiza ofertelor de publicitate și identificarea celor mai avantajoase forme de promovare;
Menținerea și dezvoltarea paginii web și a profilurilor pe rețelele de socializare;
Îndeplinirea rapoartelor lunare cu privire la activitatea de marketing;
Identificarea noilor oportunități de dezvoltare a proiectului.
Контактное лицо:
Herbert Schiesser
Сайт:
www.promotime.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть