Specialist marketing

PRO AGRICULTURĂ DURABILĂ №5957368, 22 декабря 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Avem nevoie în echipă de o persoană dinamică și cu verticalitate. Căutăm seriozitate, dedicare în ceea ce face, deschidere la nou și putere de a învăța. Cunoștințe de nivel mediu în marketing (digital și/sau offline) sunt obligatorii. Experiența în domeniu va fi un plus, dar este opțională. Suntem gata să angajăm atât un începător, care va fi ghidat, cât și un senior în domeniu.

Descrierea jobului:

- creare și executarea planului de marketing
- organizarea campaniilor de promovare
- analiza indicatorilor de performanță și optimizarea activităților de marketing
- gestionarea site-ului companiei
- gestionarea paginilor sociale (facebook și Linkedin)
- lucru eficient și constructiv în echipă cu managerului de marketing și alți colegi
- analiza continuă a pieței și a concurenței. Identificarea noilor căi de dezvoltare.
- instruirea continuă și dobândirea de noi abilități în domeniu (participarea la programe de instruire).

Beneficii:

- desfășurarea activității în cadrul unei echipe tinere și dinamice;
- participarea la traininguri din contul companiei
- posibilitate de creștere în funcție de performanțe și atribuțiile preluate;
- bonus după rezultatele campaniilor de promovare;
- asigurare medicală;

Descrierea companiei:

PRO AGRICULTURĂ DURABILĂ este o companie specializată în importul și distribuirea în Republica Moldova a mașinilor și utilajelor agricole și zootehnice performante, precum și comercializarea în Republica Moldova, România și Ucraina a utilajelor industriale(silosuri) pentru procesarea și păstrarea cerealelor.

Compania deservește antreprenori de succes atât din țară cât și peste hotare, de mai bine de 4 ani și își propune să devină un lider în domeniul comercializării tehnicii agricole precum și acordării suportului și consultanței de specialitate fermierilor din sector.

Pentru mai multe informații privitor la activitatea companiei puteți accesa site-ul acesteia www.proagriculturadurabila.md

Daca activitatea de marketing se încadrează în preferințele Dvs, și dispuneți de abilitățile unui specialist în marketing, te invităm sa depui CV-ul la adresa de e-mai: office.proagro@gmail.com.

Vom fi bucuroși să te avem în echipă!
Телефон:
+373 798 18 392
Контактное лицо:
Mariana
Сайт:
proagriculturadurabila.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть