Specialist marketing online (google adwords, facebook ads)

CreativSoft SRL №4601407, 20 декабря 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
CreativSoft - echipa care lucrează cu pasiune!
Vrei și tu să vii la serviciu din plăcere?
Hai să aflăm împreună dacă Tu ești super colegul care îl căutăm!

Cerințe
- Experiență în elaborarea și implementarea de strategii de marketing online;
- Personalitate creativă și cu inițiativă, capabilă să aducă idei noi de promovare;
- Orientare către rezultate, capacitate bună de analiză și măsurarea succesului campaniilor;
- Cunoștințe de management al campaniilor Google AdWords si Facebook Ads;
- Cunoașterea limbii române și ruse.

Pot constitui avantaje: experiență în SEO, cunoștințe de branding

Responsabilități
- Vei planifica, implementa si monitoriza campanii de marketing și promovare online (Google Adwords, Facebook Ads);
- Vei analiza si identifica modalități de îmbunătățire si optimizare a ratei de conversie;
- Vei optimiza costurile si vei urmări constant performanța campaniilor;
- Vei creare si optimiza campaniile Google AdWords si Facebook Ads;
- Vei analiza rezultatele obtinute.

Beneficii
- Salariu competitiv și beneficii;
- Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivante;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;

Pentru a aplica trimiteti CV-ul dvs. pe email-ul: hr@creativsoft.md
Indicati in titlu denumirea postului pentru care aplicati
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть