Specialist marketing club fitness

SportPark №4738005, 2 февраля 2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
• Cunoșterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
• Abilități excelente de comunicare și negociere;
• Abilități bune de operare Microsoft Office și lucrul în diferse programe specializate;
• Abilități interpersonale si de lucru în echipă;
• Gîndire analitică si capacitate de a genera idei originale si creative;
• Experiență în elaborarea și organizarea diferitor activități de marketing și analiza eficacității lor;
• Experiență de muncă în domeniile de marketing și publicitar constituie un avantaj;

Responsabilități:
• Elaborarea strategie de marketing, de lungă și scurtă durată;
• Organizarea și coordonarea diferitor proiecte de marketing și analiza eficienței lor;
• Monitorizarea și analiza pieței de servicii similare;
• Elaborarea de oferte și activități de marketing;
• Elaborarea recomandărilor de marketing pentru diverse departamente ale companiei si asigurarea subdiviziunilor interioare cu materiale informaționale, de prezentare și publicitare;
• Elaborarea și realizarea planului de participare a companiei la diverse eventiemente externe de reprezentare;
• Elaborarea și gestionarea evenimentelor interne de promovare a companiei pentru a sprijini strategia de marketing;
• Interacționarea cu mass-media, scriere de articole și mediatizarea evenimentelor;
• Colaborare cu parteneri în scopul producerii spoturilor video: feedback-uri, atmosferă din club, publicitatea diferitor produse și servicii din companie;
• Colectarea și postarea recenziilor video ( feedback-urilor) de la clienți;
• Completarea cu informație și moderarea site-ului companiei cu noutăți și altă informație;
• Elaborarea de materiale publicitare și informative;

Conditii de lucru:
• Angajare oficiala
• Salariu atractiv
• Pachet social

Телефон:
+373 788 89 889
Контактное лицо:
Sabina Alexei
Сайт:
www.sportpark.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть