Specialist in marketing

ODIMM №3832862, 26 апреля 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
• Studii superioare finalizate în economie, marketing sau masterat în marketing.
• Experienţă de 3 ani în aplicarea tehnicilor de marketing.
• Abilităţi de comunicare excelente.
• Competențe personale, comunicaționale şi relaționale (abilitate în comunicare, prezentare în public, moderare, creativitate, integritate, încredere în sine).
• Persoană cu iniţiativă ambiţioasă, care doreşte să înveţe mult şi să se dezvolte profesional.
• Cunoştinţe de operare PC (Word, Excel – baze de date, Power Point, Corel) şi utilizarea Internetului.
• Cunoașterea limbilor ruse şi engleze.
• Interes pentru tehnologiile noi.

Atribuţii şi responsabilităţi:
• Elaborează și implementează politicile de marketing agreate şi măsoară eficienţa acestora.
• Identifică şi implementează soluții optime de promovare ale instituției și a programelor pe care le implementează.
• Gestionează datele statistice privind eficiența activităților de promovare realizate.
• Asigură creşterea vizibilităţii instituţiei pe piaţa națională și internațională.
• Elaborează machete pentru toate tipurile de materiale promoționale și informative.
• Analizează oferte publicitare şi gestionează stocul de materiale promoționale.
• Menţine website-ului organizației, a business portalului și a altor mijloace de informare utilizate.
• Selectează materiale scrise, video, foto, audio relevante.
• Creează și dezvoltă parteneriate cu reprezentanții relevanți din mass-media.
• Acordă asistenţă în organizarea şi promovarea de evenimente.

Abilități:
• Aptitudini excelente de scriere şi redactare.
• Acuratețe şi responsabilitate în realizarea sarcinilor.
• Capacitatea de a lucra în echipă.
• Capacitatea de a oferi noi soluții şi a genera idei.
• Flexibilitate şi adaptabilitate.
• Deschidere pentru învățare şi implementare de inovații.
• Rezistență la stres şi lucru sub presiunea timpului.

Oferim:
• Remunerare atractivă.
• Posibilitatea de a implementa cunoștințele și experiența, creativitatea și inovațiile.
• Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să depună CV-urile la adresa de e-mail: a.popusoi@odimm.md

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu.
Телефон:
+373 683 01 336, +373 22 225 427
Контактное лицо:
Angela
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть