Specialist google ads în agenție de marketing

VOX Marketing №10446180, 13 августа 2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
În compania dinamică și orientată spre creștere – VOX Marketing care oferă servicii de marketing și promovare este nevoie de un Specialist în GOOGLE ADS.

Din 2018 până în prezent am realizat peste 46 de proiecte. Afaceri pe care le-am ajutat să se “împacheteze” frumos și le-am crescut vânzările.

Clienții noștri sunt companiile care au o cifra de afaceri de peste 50 000 EUR (companii de producere, prestare servicii, clinici, saloane, construcții etc.)

Pentru anul 2021-2022 avem un scop ambițios de a crește de 3 ori mai mult. De aceea lărgim echipa și ne dorim să lucrăm cu specialiști în GOOGLE ADS care au experiență, știu cum să seteze campanii care generează leaduri și au o atitudine responsabilă.

Responsabilități:
• Crearea campaniilor de publicitate pe Google ADS;
• Atingerea KPI-urilor stabilite;
• Optimizarea campaniilor și a bugetului;
• Pregătirea rapoartelor;
• Nivel înal de cunoaștere a gramaticii limbii române, ruse și engleze (reprezintă un avantaj).

Cerințe:
• Experiență de muncă într-un post similar chiar și pe o perioadă scurtă de timp;
• Experiență în gestionarea un buget de cel puțin 3000 de euro;
• Capacitatea de a planifica și dezvolta strategii care aduc rezultat;
• Abilitatea de a îndeplini planul de sarcini la timp și fără greșeli.

Oferim:
• Instruire pentru persoanele care consideră că este loc de creștere;
• Lucru într-o echipă energică de specialiști în marketing digital.
• Grafic de lucru part-time sau la distanță;
• Remunerare pe măsură și la timp;

Candidații interesați de această ofertă de muncă sunt îndemnați să expedieze CV-ul la adresa info@voxmarketing.md. Doar candidații selectați vor fi contactați.

Telefon: 068591974
E-mail:info@voxmarketing.md
Web: http://voxmarketing.md/
Телефон:
+373 685 91 974
Контактное лицо:
Oxana
Сайт:
voxmarketing.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть