Specialist conformitate

Paynet Services
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
Mediu de lucru profesional
Implicarea în dezvoltarea proiectelor inovative
Salariu competitiv
Program de muncă stabil
Oportunitate pentru formare și dezvoltare profesională
Program de beneficii și motivare non-financiară

Responsabilități:

Asigurarea respectării legislației RM în domeniul serviciilor de plată și AML
Elaborarea și actualizarea cadrului normativ intern în domeniul serviciilor de plată, AML și a fraudelor
Monitorizarea, investigarea și raportarea tranzacțiilor suspecte
Evaluarea noilor produse, servicii ale companiei și inițiative de business în vederea conformității cu legislația în vigoare și administrarea eficientă a riscurilor asociate
Verificarea și monitorizarea respectării în Companie a prevederilor cadrului normativ intern
Instruirea personalului Companiei în domeniul AML

Cerințe:

Cunoașterea prevederilor legislației în domeniul serviciilor de plată și AML
Cunoașterea PC la nivel de utilizator (Word, Excel, Internet, PowerPoint, etc.)
Studii superioare economice sau juridice
Experiență de activitate în conformitate/ control intern / metodologie minimum 2 ani
Cunoașterea limbii române și engleze
Experiența de activitate în sistemul financiar-bancar – va constitui un avantaj.

Abilităţi:

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
Capacitate de analiză și sintetizare a informaților
Abilități de lucru individual și în echipă
Comunicabilitate, flexibilitate, responsabilitate, bună capacitate de organizare
Orientare spre procese și rezultat

Expediază CV-ul indicând postul solicitat: hr.office@paynet.md
Informații suplimentare la tel.: 079660275. hr.office@paynet.md
079660275
Телефон:
079660275
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть