Specialist Call-Centru (15000 netto)

Credit Prime
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 15000 MDL
График: Гибкий график
Cine suntem?
O companie modernă, internațională, care oferă produse de creditare online de ultimă generație. Scopul nostru este de a continua să ne extindem și de a oferi servicii financiare de top în diverse pieți internaționale.
Noi oferim:

Salarizare competitivă (fix + bonusuri)
Tickete de masă (55mdl/zi)
Program de muncă flexibil (8:00-17:00; 9:00-18:00; 10:00-19:00)
Instruire completă și achitată din prima zi
Colectiv tânăr și prietenos
Oficiu modern

Ești candidatul potrivit dacă:

Cunoști limba română fluent (rusa este avantaj)
Ai cunoștințe bune de operare PC
Ești disciplinat și ai abilități de lucru în echipă

Responsabilități:
Vei gestiona baza de date și vei propune produsul Credit Prime, oferind clienților informații cu privire la serviciile, tarifele și promoțiile produsului.

Dacă dorești să faci parte al echipei Credit Prime, transmite CV-ul pe hr-md@eco-fin.eu și hai să ne cunoaștem! E-mail:
hr-md@eco-fin.eu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть