Specialist analiza piata

Smart.md №3946800, 4 августа 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cauti Job? Echipa Smart.md te asteapta!

*Specialist Analiza Piata
Cerinte:
Ai abilitati analitice si iti plac ne nebunie cifrele, graficele si documentele Excel.
Cunosti romana si rusa bine, iar la engleza te descurci.
Operezi bine PC-ul si pachetul MS Office (Word, Outlook, Excel, PowerPoint).

Responsabilitati:
Colectezi, Cercetezi, Analizezi, Monitorizezi tot ce misca in domeniu.
Prezinti si Argumentezi cu succes concluziile elaborate.

Ce oferim:
Salariu fix + Bonusuri de performanta, platite la timp de fiecare data.
Sef bun si intelegator, colegi tineri si prietenosi, atmosfera propice pentru performanta.
Dezvoltare profesionala si posibilitatea de a avansa rapid, daca meriti ;)

Daca simti ca te potrivesti cu pozitia de mai sus,
expediază CV-ul tau pe adresa CV@Smart.md si fii pe faza ;)

CV-ul va fi analizat și ai toate șansele! Contează mult atitudinea si dorința de a munci!
Însă cei slabi renunța pina la trimiterea CV-ului! sper că nu faci parte din ei?

Intrati si Aplicati!
Mai multe detalii găsiți pe Smart.md/jobs --> http://goo.gl/CiXKTd
Контактное лицо:
Ivan
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть