Social media specialist

Motoland №9308881, 29 июня 2021
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Abilități analitice și atentie la detalii.
Capacitatea de a învata în timp rapid specificul business-ului și a aplica strategiile de comunicare potrivite și eficiente.
Abilitatea de a gestiona mai multe campanii si proiecte in acelasi timp.
Proactivitate, creativitate, responsabilitate și spirit organizatoric.
Dorinta de a fi în permanență conectat la noutățile din domeniu.

Cel putin 2 ani experienta in gestionarea campaniilor social media, publicitate online și instrumente de email marketing.
Cunostinte Facebook Ads si Google Analytics.

Descrierea jobului
Stabilirea si aplicarea strategiei de comunicare în Social Media pentru conceptul magazinului Motoland (Facebook, Instagram).
Crearea si gestionarea postarilor organice pentru brandurile din portofoliu.
Implementarea campaniilor de Facebook & Instagram.
Realizarea rapoartelor lunare ce contin analiza indicatorilor de performanta a campaniilor si rezultatele aferente.
Телефон:
+373 688 38 751
Контактное лицо:
Vlad
Сайт:
www.motoland.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть