Social media marketing

MC art Salons №3915623, 19 мая 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Compania “MC art Salons “ angajează Social Media Marketing Manager
Cerințe față de candidați:
- Cunoștințe și experiență pentru promovarea companiei pe rețelele de socializare (Facebook, Twitter, G+, Instagram, Linkedin, OK etc. ), Să vadă în Facebook, LinkedIN și Twitter, instagram mai mult decât niște site-uri de socializare;
- Cunoștințe în crearea reclamelor plătite pe facebook și alte platforme
- Experiența în Marketingul din mediul online (va fi un avantaj)
- Cunoșterea aplicațiilor social media marketing
- Să știe ce înseamnă SEO și cum poate duce un site pe prima pagină în Google;
- Să știe ce înseamnă un conținut de calitate si câți indicatori există în acest moment pentru a optimiza un site;
- Să știe să crească numărul de abonați la blog, la canalul de Youtube și newsletter;
- . Să știe să crească numărul de fani de pe Facebook, dar, mai ales, să știe ce este și mai important decât numărul lor si cum sa masoare aceste rezultate.
-. Să zâmbească și să știe să se distreze.
-. Să fie harnica si dispusă să învețe. Dacă nu învață, nu crește. Dacă nu crește, firma nu crește;
- . Să știe engleză, rusa, romana.

Responsabilități de bază:
1. SEO
2. Conversie
3. Palnia de vanzari
4. Social Media
5. Google AdWords
6. Facebook Ads
7. Content management
8. Traffic generation

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi , trimite-ne un email cu CV-ul tău (cu poză și cont de Facebook!) la adresa marianna.capatina@yahoo.com și scrie-ne și răspunsul tău la următoarea întrebare: De ce crezi că ești potrivit pentru acest loc de muncă? (dacă ne dai și un portofoliu sau realizări din trecut, vom sti cu ce te diferentiezi de alti candidati). Vrei mai multă informație nu ezita să ne contactezi la 067595795

Телефон:
+373 675 95 795
Контактное лицо:
HR manager :Marianna Capatina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть