Social media manager

Travel OK №9939805, 22 февраля 2021
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ai o pasiune aparte pentru scris!?
Atunci tocmai de tine avem nevoie!!!

Cerințe:

Experiență în setarea și gestionarea campaniilor (Ads Manager);
Cunoașterea softurilor de creare de conținut vizual reprezintă un avantaj ( Photoshop, Canva);
Scrierea și exprimarea corectă în limba română;
Experiență de lucru în domeniul Social Media;

Responsabilități:

Stabilirea planului de comunicare în funcție de necesitățile comerciale;
Crearea conținutului textual pentru paginile ”Farmacia Felicia” (Facebook și Instagram) și cel visual în colaborare cu Creatorul de conținut visual;
Gestionarea bugetului Social Media;
Participarea la evenimente Community Management, ședințe foto organizate pentru promovarea ofertelor și serviciilor ”Felicia”.

Oferim:

Salariu motivant ;
Pachet social complet;
Posibilitatea de creştere profesională;
Participarea în proiecte creative;
Transport de serviciu;
Grafic full time.

Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 069 55 94 30 sau expediați CV-ul la adresa electronică: anaceban561@gmail.com

Vă aşteptăm cu drag!
Телефон:
+373 695 59 430
Контактное лицо:
Ana Ceban
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть