Social media manager

№8818436, 24 декабря 2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Are you ready?
Căutăm un TALENT ✨

Suntem în căutarea unor oameni talentați, entuziaști și pasionați care se implică și aduc un plus de valoare brandului Julia Helena.

Candidata ideală este o persoană comunicativă, organizată, sociabilă, manierată, mereu cu zâmbetul pe buze și pasionată de modă și rochii de mireasă în special!

Conditii
Full time (luni - sambata 10:00-19:00)

Responsabilități
* Asigură întâmpinarea clienților și front-desk-ul salonului;
* Gestionează agenda (efectuează programări online și la telefon);
* Completează rapoartele zilnice și săptămânale;
* Răspunde de preluarea corespondenței fizice și electronice;
* Promovează afacerea prin rețelele de socializare;
* Scrie articole și le promovează online;
* Redactează calendarul editorial (postări, articole, stories);
* Participă la organizarea și desfășurarea ședințelor foto.
* Experienţa de muncă în marketing, promovarea în rețele sociale (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, TikTok, Twitter, Pinterest) sau COPYWRITING – va constitui un avantaj;
* Să fii prietenă cu Google Analytics, Facebook Ads, AdWords, Content Marketing - reprezintă un atu;
* Limba rusă și română nivel avansat, limba engleza nivel B2 sau C1 - constituie un MUST.

Ce oferim?
* salariu net competitiv în funcție de experiență și abilități;
* pachet de bonusare corelat cu performanțele;
* acces la evenimente, conferințe și cursuri cu profesioniști din domeniu;
* oportunitate de creștere într-un mediu în plină dezvoltare alături de oameni creativi.

Dacă ești pasionată de ADVERTISING și MODĂ, trimite-ne CV-ul tău cu poză la careers@juliahelena.com.
Join #JuliaHelenateam!
Телефон:
+373 798 19 300
Контактное лицо:
Daniela
Сайт:
www.juliahelena.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть