Social media manager

"EstetExpert" SRL №4518493, 23 ноября 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Centrul medical "EstetExpert" angajează
Social Media Manager

Responsabilități de bază:
- Identificarea de noi platforme de promovare;
- Plasarea materialelor necesare;
- Evidența traficului.

Compania oferă:
- Remunerare: Salariu competitiv.
- Instruire profesională.
- Grafic de lucru flexibil
- Posibilitate de a lucra și de la distanță

Cerințe față de candidați:
- Cunoștințe și experiență pentru promovarea companiei pe rețelele de socializare (Facebook, Twitter, G+, Instagram, Linkedin (etc.);
- Experiența în Marketingul online (va fi un avantaj);
- Cunoașterea aplicațiilor social media marketing;
- Cunoștințe înalte de Microsoft Office (word, excel);
- Abilități de copywriting;
- Cunoașterea limbii române (scris/vorbit), rusa (opțional);
- Capacitatea de alege materiale și a pregăti conținut pentru reclame pe rețelele de socializare și alte platforme de promovare;
- Seriozitate și profesionalism;
- Capacităţi de comunicare, flexibilitate și inițiativă.

CV-ul expediați la adresa: estetexpert@gmail.com sau contactați-ne la numărul de telefon 069 788 499
Телефон:
+373 798 70 606
Контактное лицо:
Евгений
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть