Social Media Manager

HAPPY HR
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutare de o persoană talentată și creativă pentru a se alătura echipei noastre ca Social Media Manager. Acest rol necesită o înțelegere profundă a canalelor de social media și a modului în care acestea pot fi utilizate pentru a crește vizibilitatea brandului nostru.
Responsabilități Principale:

Crearea și implementarea strategiilor de social media
Monitorizarea și analiza performanței postărilor
Interacțiunea cu publicul prin intermediul platformelor de social media
Crearea de conținut atractiv și relevant pentru audiența noastră

Cerințe:

Experiență anterioară în gestionarea rețelelor de social media
Abilități excelente de comunicare
Creativitate și atenție la detalii
Cunoștințe solide despre ultimele tendințe în social media

Dacă sunteți pasionat(ă) de social media și doriți să contribuiți la creșterea brandului nostru, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și un exemplu de campanie de social media pe care ați gestionat-o.
Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre experiența și abilitățile dumneavoastră! E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445
Телефон:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть