Social media manager

Renter №13221835, 12 октября 2023
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10 000 До 12 000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Despre noi: Renter este un serviciu inovator de închiriere a bicicletelor electrice dedicat curierilor de livrare din Chișinău, Moldova. Început la sfârșitul anului 2021 de un grup de tineri antreprenori ambițioși, Renter își propune să ofere curierilor și companiilor de livrare o soluție de transport de înaltă calitate, la prețuri accesibile.

Responsabilități:

Crearea și postarea de conținut pe platformele Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok și bloguri.
Planificarea și implementarea campaniilor de publicitate pe rețelele sociale.
Comunicarea eficientă a valorilor și avantajelor mărcii Renter.
Monitorizarea și răspunsul la comentarii și mesaje.
Realizarea campaniilor publicitare test pentru identificarea audiențelor țintă și postărilor optime.

Cerințe:

Experiență în gestionarea platformelor sociale menționate.
Abilitatea de a crea conținut atractiv și relevant pentru audiența țintă.
Cunoașterea limbii române la un nivel avansat.
Abilitatea de a urma tendințele din social media și de a ajusta strategia conform lor.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra pentru o companie în plină creștere și extindere.
Flexibilitate în alegerea locului de muncă.

Dacă ești pasionat de social media și vrei să faci parte dintr-o echipă tânără și dinamică, trimite-ne CV-ul tău la rentermoldova@gmail.com
Телефон:
+373 693 25 076
Контактное лицо:
Daniel
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть