Social manager

ABT Performance SRL №11181018, 11 февраля 2022
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Свободный график
Место работы: На территории работодателя
Obiectivul postului: Promovarea imaginii, a serviciilor și a produselor companiei prin intermediul social media

Cerințe:
• Cunostințe social media (facebook, instagram etc.).
• Experiența în SM minim un an.
• Abilităti bune de comunicare și scrierea corectă a textelor.
Responsabilități:
• Gestionarea paginilor de social media ale companiei.
• Scrierea, editarea si publicarea de conținut pe social media( texte, poze video, gif etc.) - Facebook, Instagram etc.
Conditii de muncă: part-time
Persoanale interesate pot transmite CV-ul +foto la adresa de email: hrsucces9@gmail.com
Контактное лицо:
Ina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть