SMM specialist/ специалист SMM

Marytrans №9931182, 22 февраля 2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
- De analizat și de creat planul de dezvoltare al site-ului;
- Crearea planului de mediatizare a companiei și a serviciilor companiei și promovarea lor pe platformele cu impact.
- Postarea articolelor pe pagina noastră.
- Administrarea, crearea și publicarea de conținut relevant, original, de înaltă calitate. Să abordeze creativ problemele din domeniul comunicării şi promovării
- Crearea de content pentru paginile de Facebook și Instagram (administrarea conturilor de social media;)
- Folosirea instrumentelor google.

Cunostinte si experienta:
- Social Media
- Copywrinting
- Design Advertising

Beneficii:
- Salariu competitiv, se determina in baza interviului;
- Cursuri și traininguri;
- Pachetul social;
- Oficiu în centrul orașului.

Dacă Vă regăsiți în cele menționate mai sus, așteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa electronică: marytrans.office@gmail.com, cu mențiunea poziției pentru care aplicați.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Контактное лицо:
Mariana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть