Șef sectie de marketing

№4486348, 14 ноября 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HR-Consulting – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant: Șef sectie de marketing.

COMPANIA:
Una dintre cele mai mari Producatori băuturi non alcoolice.

RESPONSABILITĂŢI:.
• Coordonarea departamentului Marketing
• Elaborarea strategiilor de dezvoltare și promovare de lungă și scurtă durată atît a brand-uri existente cît și a produselor noi.
• Lansarea produselor noi.
• Aplicarea în practică a Mixului de Marketing. Pret, Produs, Poziționare și Promovare.
• Elaborarea planului de activitați și implementarea acestuia.
• Efectuarea sondajelor și cercetarilor de marketing.
• Analiza datelor din sondaje și luarea deciziilor strategice.
• Conlucrarea strînsă cu Departamentul Vînzari și implicarea în procesul decizional legat de promovare.
• Conlucrarea strînsă cu Departamentul de Producere și implicarea în procesul decizional legat de aspectul produselor și elaborarea noilor produse.
• Conrolul și analiza eficienței promoțiilor.
• Evidența bugetelor de Trade și Indirect Marketing.

CERINŢE:
• Experiență de la 3 ani în cadrul unei poziții similare,
• Studii superioare,
• Cunoașterea fluentă a limbilor - Română și Rusă,
• Cunoasterea limbii Engleze – este un avantaj,
• Utilizare PC (Microsoft Office),
• Abilităti organizaționale și analitice dezvoltate,
• Abilitati de Lider, abilitati de comunicare si relationare,
• Responsabil, creativ, spirit innovativ.

CONTACTE:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: zz30@search4staff.com
sau la numărul de Telefon de contact: 062101257.
Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «Șef sectie de marketing»
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть