Sales and marketing manager

PixToon Animation Studio №9922746, 16 февраля 2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Strategii de promovare
Vanzari directe
Promovarea companiei
Analiza bugetelor, pregătirea planurilor bugetare
Cercetarea și dezvoltarea oportunităților și planurilor de marketing
Implementarea de noi planuri de vânzare și publicitate.
Menținerea relațiilor cu clienți importanți prin efectuarea de vizite regulate, înțelegerea nevoilor acestora și anticiparea de noi oportunități de marketing.

Cerinte:

Limba: Engleza, Ro, RU
2 ani de experiență în marketing sau vânzări
Experiența în management poate fi avantajoasă
Înțelegere și despre vânzări și marketing.
Abilități puternice de gândire analitică, organizațională și creativă.
Abilități excelente de comunicare, interpersonală și servicii pentru clienți.
Cunoașterea analizei datelor și a scrierii de rapoarte.
Capacitatea de a înțelege și de a urma politicile și procedurile companiei.
Телефон:
+373 693 26 809
Контактное лицо:
Denis
Сайт:
www.pixtoonstudio.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть