Promotor stabil

SC ”Consalcom” SRL №4021665, 21 июня 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Companie,importator și distribuitor a unei game largi de bauturi alcoolice anunță concurs la poziția Promotor.

Cerinte către candidat:
-Abilități excelente de comunicare,inițiativă și energie.
-Studii medii sau superioare
-Seriozitate și responsabilitate.
-Experiența în activități similare constituie un avantaj.
Responsabilitati:
1.Promovarea produselor la raft ;
2. Prezentarea produselor promovate într-o manieră convingatoare ;
3.Abordarea clienților din sectorul în care se află produsele promovate și oferirea detaliilor și informațiilor referitoare la acestea ;
4.Aranjarea produselor la raft ;
5.Cartela medicală valabila ;
6.Certificat de instruire igienica.

Experință în domeniu constituie un avantaj

Daca dorești să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV cu fotografie la adresa mk_consalcom@mail.ru.
Persoanele selectate vor fi contactate.
Телефон:
+373 681 80 022
Контактное лицо:
Iuliana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть