PR manager

NATIONAL4 №8232644, 2 августа 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Postul TV NATIONAL4 este în căutare de PR Manager. Descrierea postului:
- planificarea, redactarea și publicarea materialelor de comunicare;
- gestionarea relațiilor cu publicul;
- crearea și promovarea calitativă a imaginii companiei;
- organizarea evenimentelor de promovare;
- crearea și menținerea relațiilor de parteneriat.

Cerințele față de candidat:
- studii superioare în unul sau mai multe din domeniile: Relații Publice, Comunicare, Jurnalism, Marketing;
- experiență de minim 2 ani în domeniul relațiilor publice;
- excelente abilități de planificare, organizare si coordonare;
- cunoașterea limbilor română, rusă și engleză la nivel avansat (atât scris, cât și vorbit);
- excelente abilități de comunicare și de prezentare.

Așteptăm CV-ul Dvs. la angajare.national4@gmail.com
Телефон:
+373 688 33 445
Контактное лицо:
Cristina Jitari
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть