Operator de interviuri

Simplerica №3613989, 8 февраля 2016
Город: Единцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Angajam operatori de interviuri cu urmatoarele responsabilitati:
- efectuarea interviurilor fata in fata: completarea de chestionare la domiciliul respondetilor, la adresele si persoanele selectate conform metodologiei studiului.

- efectuarea interviurilor la telefon: intervievarea respondentilor prin intermediul telefonului si inregistrarea raspunsurilor respondentilor pe calculator;

- respectarea termenelor de culegere a datelor din teren si de predare a tuturor materialelor ce insotesc aplicarea chestionarului;

Cerinte:
- abilitati de comunicare si convingere
- abilitati de organizare
- seriozitate si perseverenta
- posedarea obligatorie a limbilor romana si rusa
- bune cunostinte de utilizare a calculatorulu

Graficul de munca este flexibil.

Asteptam CV-rile Dvs la adresa contact.simplerica@gmail.com
Телефон:
+373 673 96 777
Контактное лицо:
Viorica
Сайт:
www.simplerica.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть