Ofiter credite - vînzări directe filiala cahul

ICS Prime Capital SRL №4033033, 24 июня 2016
Город: Кагул
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Eşti o persoană sociabilă, ambiţioasă şi eşti în căutarea unui post de muncă ce îţi oferă perspective?
Atunci funcţia Ofiter Credite - Vînzări Directe in Filiala Cahul este pentru tine!

Cerinţe faţă de candidat:
• Studii superioare;
• Experienţă în vînzări sau experienţă în domeniul financiar bancar va constitui un avantaj;
• Activ, carismatic, aptitudini înalte de comunicare;
• Abilitati de vanzare, prezentare si negociere;
• Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
• Perseverenta în atingerea obiectivelor;
• Cunoaşterea limbilor română si rusă.
• Disponibilitate de a activa in orasul Cahul.

Responsabilităţi:
• Cautarea activă a potenţialilor clienţi;
• Chestionarea, consultarea şi atragerea clienţilor prin intermediul contactelor directe şi/sau telesales;
• Promovarea imaginii companiei in spiritul valorilor organizationale;
• Promovarea şi vânzarea produselor/serviciilor creditare;

• Avantaje:
• Instruire;
• Sistem de remunerare competitiv;
• Posibilităţi de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@primecapital.md.
In tema scrisorii mentionati in mod obligatoriu denumirea postului pentru care candidati.

Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care au trecut etapa de selecte a CV-urilor.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть