Office-manager, manager relaţii cu clienţii

INMAG №4733209, 2 февраля 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Office-manager, manager relaţii cu clienţii.

Cerinţe obligatorii:
- Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă (persoanele care nu pot vorbi fluent in rusă, rugam sa nu deranjeze).
- Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator avansat (Internet, Word, Excel).
- Persoană cu aspect fizic plăcut, comunicabilă, cu nivel înalt de inteligenţă (pentru comunicarea cu clienţii), responsabilă.
- Sex feminin sau masculin.
- Dorinţă de a învăţa ceva nou şi de perfecţionare.
- Program de lucru luni-vineri 09.00-18.00.

Responsabilităţi:
- Comunicarea cu clienţii, deservirea acestora. Gestionarea bazei de date a clienţilor (nu se cere căutarea de noi clienţi prin apeluri telefonice sau alte modalităţi). Domeniul de activitate - jucării.
- Promovarea site-ului, serviciilor şi a paginii sociale ale întreprinderii.
- Alte activităţi de oficiu.

Întreprinderea oferă:
- Salariu 6000 lei, cu posibilitate de crestere.
- Pachet social.
- Colectiv agreabil.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul, cu includerea unei fotografii, la adresa electronică umane_resurse@mail.ru. CV-urile care nu includ informaţia solicitată în anunţ, la fel cu greşeli ortografice sau lipsite de aranjare adecvată nu vor fi examinate.
Se admit si candidaţi fără experienţă, dar descurcăreţi şi cu dorinţă fermă de a învăţa.
Телефон:
+373 795 01 023
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть