Office-manager, manager relaţii cu clienţii

INMAG №4149662, 2 августа 2016
Город: Кишинев
Образование: Незак. высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Întreprindere tînără, dinamică, este în căutarea unui colaborator.

Cerinţe obligatorii:
- Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă.
- Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator avansat (Internet, Word, Excel), viteză în lucru. Abilitatea de a însuşi programe noi la calculator.
- Sex feminin.
- Persoană comunicabilă, nivel înalt de inteligenţă (pentru comunicare cu clienţii), responsabilă.
- Dorinţă de a învăţa ceva nou şi de perfecţionare.
- Program de lucru luni-vineri 09.00-18.00.

Descrierea postului:
Întreprindere mică, dinamică, este în căutarea unui angajat.

Responsabilităţi:
- Comunicarea cu clienţii, deservirea acestora. Gestionarea bazei de date a clienţilor (nu este vorba de telemarketing, sau alte activităţi de acest gen).
- Promovarea site-ului, serviciilor şi a paginilor sociale.

Întreprinderea oferă:
- Salariu 6000 lei, cu posibilitate reală de creştere.
- Pachet social.
- Colectiv agreabil.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică umane_resurse@mail.ru.
Телефон:
+373 795 01 023
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть