Meneger in publicitate

№11632322, 19 сентября 2022
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 5000 До 12 000 MDL
График: Свободный график
Место работы: Удалённо
Companie specializată în prestare de servicii angajează persoană în echipă specializată în domeniul: Marketing, Publicitate

Cerinţele candidatului:
Studii medii/superioare;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Ţinută business;
Fluenţă verbală;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate;
Facilități pentru cunoașterea Design grafic.

Descrierea postului :
Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
Menţinerea relaţiilor cu partenerii (e-mail, telefonie mobilă, Social Media etc.);
Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;

Pachet salarial/beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru plăcut ;
Телефон:
+373 689 70 489
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть