Marketolog rețele de socializare

Global Fitness SRL №12664934, 7 июня 2023
Город: Кишинев
Образование: Курсы
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 1000 До 5000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: Удалённо
Dacă ești dornic să contribui la transformarea vieții oamenilor prin intermediul sportului și să te alături unei echipe dinamice, această oportunitate este pentru tine!

Responsabilități:

Planificarea și implementarea strategiilor de social media
Crearea și gestionarea conținutului pentru diverse platforme sociale (Facebook, Instagram, etc.)
Monitorizarea și analiza performanței conținutului și a campaniilor
Interacțiunea și crearea de relații solide cu comunitatea online
Colaborarea cu echipa internă pentru a dezvolta campanii și a sprijini obiectivele companiei
Identificarea și urmărirea tendințelor în social media pentru a optimiza prezența online
Raportarea rezultatelor și recomandarea de îmbunătățiri!
Телефон:
+373 684 80 980, +373 22 622 258
Контактное лицо:
Svetlana
Сайт:
www.Global.Fitness.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть