Marketing online & social media

FF SPORTS REVOLUTION SRL №8372320, 30 августа 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Descrierea companiei:

• Suntem o companie tanara de accesorii sportive, cu canale de distributie exclusiv online.
• In momentul de fata ne marim echipa. Sediul nostru central este in Bucuresti, la Piata Romana.
• Ne intereseaza rezultatele si seriozitatea candidatului

Candidatul ideal:

• Capacitate de comunicare ridicata (scris, vorbit) proactivitate, initiativa, automotivare
• Capacitate de analiza si sinteza orientare catre rezultate, flexibilitate la schimbari
• Atitudine pozitiva
• Organizare si orientare catre client
• Persoana dinamica si creativa
• Engleza avansat – scris si vorbit

Constituie un avantaj:
• Cunoasterea Microsoft Excel, Office si Outlook
• Photoshop

Responsabilitati:

• Social Media: creeaza strategii ce urmaresc cresterea numarului de fani / followers. Posteaza pe Social Media si implementeaza campanii CPC: Google Adwords, Facebook ads, Youtube etc.
• Pastreaza o buna legatura cu clientii si furnizorii externi.
• Email marketing: realizeaza si pregateste continutului editorial pentru newsletter
• Crearea diverselor rapoarte saptamanale
• Customer service
• Keyword research
• Cautare de noi furnizori si crearea unei baze de date

Ce oferim?

Libertate: Posibilitatea de a a lucra de acasa / sediul nostru
Flexibilitate: Programul de lucru este flexibil
Salariu: Atractiv
Posibilitate de promovare
Traininguri specializate

CUM SI PANA CAND SA APLICI?

• Cat mai repede! Nu exista un termen limita pentru a aplica si fii sigur(a) ca daca vezi acest anunt, suntem in plina perioada de recrutari, asadar stabilim interviurile de angajare in ordinea aplicatiilor.
• Noi te asteptam intr-o echipa tanara si dinamica si intr-un mediu de lucru orientat catre performanta si dezvoltare.
* daca il vezi anuntul inseamna ca inca e valabil
Телефон:
+40 763 554 411, +40 763 554 411
Контактное лицо:
Bogdan Radu
Сайт:
www.ffrwear.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть