Marketing- manager

Double-Case №6363987, 11 апреля 2018
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Companie de consultanță în domeniul financiar “Double-Case”, oferă post vacant în departamentul de marketing.

Responsabilitățile angajatului:

Crearea și implicarea planului de marketing;
Cunoașterea instrumentelor de promovare online precum: * Google Analytics * Platforme de email marketing * Facebook ads;
Scrierea textelor de vânzare.

Compania Double-Case coopereaza cu companii internaționale care angajează persoane, ambițioase, bine motivate, dornice de a activa pe viitor în cele mai profitabile domenii, salariul european.

Pentru mai multe detalii și cerințe față de candidat, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa de email atrium@double-case.md sau să ne contactați la numarul de telefon 060626706.
Телефон:
+373 606 26 706
Контактное лицо:
Compania Double-Case
Сайт:
double-case.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть