Manager vânzări

FPC „Stejaur”SA №8029442, 29 августа 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Manager Vinzari

Cerinţe:
Studii superioare finisate;
Competenţe de negocieri şi convingere;
Experienţă în domeniul vînzărilor minim un an;
Abilităţi de comunicare verbal şi scrisă, planificare profesională, spirit de echipă; Cunoaşterea limbilor romană, rusă;
Permis de conducere cat. B.

Responsabilităţi:
Realizarea planului de vânzări;
Analiza situaţiei pe piaţă, depistarea oportunităţilor de creştere a vînzărilor;
Încheierea contractelor noi şi verificarea respectării condiţiilor cerute de acesta; Creşterea volumului de vînzări şi distribuţie;
Dezvoltarea şi gestionarea portofoliului clienţiilor;
Stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu clienţii companiei;
Realizarea comenzilor şi a livrărilor de bunuri.

Beneficii:
- Orele de lucru 8.30 până la 17.00. Simbata si Duminica zile libere
- Venituri corelate cu realizările personale (salariu fix + bonus)
- Pachet social complet;
- Facilităţi la achiziţionarea produselor/serviciilor companiei;
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști.
- Arenda masinii (amortizare);
- Tichete pentru combustibil.

Chisinau str. Maria Dragan 11/1, Trimiteti CV pe adresa e-mail: stejaur@gmail.com sau sunați-ne la numarul: 022-421672. Indicaţi postul pentru care pretindeţi.
Телефон:
+373 606 68 500, +373 22 421 672
Контактное лицо:
Mariana
Сайт:
www.stejaur.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть