Manager vânzări

Angry Business №3705313, 14 марта 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Angry Business angajează Manager Vânzări
Responsabilități de bază:
* Studierea pieții și identificarea potențialilor clienți;
* Efectuarea apelurilor reci și calde
* Studierea necesităților clienților.
* Stabilirea relațiilor de colaborare și a parteneriatelor;
* Menținerea relației cu clienții actuali: expediere oferte, news lettere,monitorizare termene de achitare, evaluare feedback.
* Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.
Cerințe față de candidați:
* Cunoașterea limbilor româna și rusa
* Competențe de comunare atît scris, cît și oral;
* Competențe de negociere;
* Perseverență în atingerea obiectivelor;
* Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență în lucru.
Oferta companiei:
* Remunerare: Un salariu competitiv + bonus (în funcție de rezultate)
* Colectiv tînăr, într-o companie, ce se dezvoltă dinamic;
* Trainguri din contul companiei.
Condiții de lucru:
* Graficul de lucru: de luni – pînă vineri, de la 09.00 pînă la 18.00;
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul lor la adresa: info@angrybusiness.md
Телефон:
+373 693 02 786
Контактное лицо:
Alina Florea
Сайт:
angrybusiness.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть