Manager operațional

Eugen Botnaru Events №8780727, 27 декабря 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem un concept de organizare a evenimentelor cu un vector de dezvoltare rapidă. Căutăm o persoană responsabilă cu dorință de creștere și cu abilități bune de comunicare. Avem un oficiu confortabil în centrul orașului și perspective bune pentru un om creativ.

Responsabilități
• Să elaboreze strategii de promovare și atragere clienți
• Să negocieze strategii de colaborare cu partenerii
• Să negocieze parteneriate cu canale media și influenceri
• Să pregatească articole și oferte pentru social media și site
• Să identifice companii din afara țării cu care putem colabora
• Să opțină oferte actualizate de la prestatori și locații
• Să organizeze cazare, transport și vizite la puncte turistice pentru oaspeții străini
• Să ducă evidența mesajelor și să răspundă promt și eficient solicitărilor clienților

Cerințe:
• Abilități de organizare și planificare
• Abilități de negociere
• Flexibilitate, încredere, entuziasm
• Perseverență în atingerea obiectivelor, gândire strategică
• Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză
• Capacitate de atingere a scopurilor zilnice, săptămânale și lunare.
• Disponibilitate de lucru după program, când e necesar.
Телефон:
+373 693 75 984
Контактное лицо:
Eugen Botnaru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть