Manager marketing

Companie internationala de cosmetica №4368940, 11 октября 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare candidatului pentru pozitia de MANAGER MARKETING and SALES SUPPORT
pentru clientul sau.

Profilul companiei: Companie internațională de cosmetice.

MANAGER MARKETING and SALES SUPPORT

RESPONSABILITATI:

Marketing - 50% din timp:
- Adaptarea planului regional al activităților de marketing
- Pregătirea și lansarea de campanii de publicitate în mass-media
- Întâlniri regulate cu agenția media.
-Discutarea planuri pentru lansări cheie, brainstorming pentru a sprijini aceste lansări
-Împreună cu agenția să pregătească propuneri privind cooperarea cu vedetele locale

Sales Support - 50% din timp
-Participarea la selectarea condițiilor campanii, recrutare în colaborare cu Director
-Urmarirea procesului de livrare de la furnizor la depozitul
-Participarea la selectarea stocurilor, împreună cu Director
-Menținerea bazei de date de materiale imprimate
-Pregătirea evenimentelor.

CERINTE:

- Studii superioare
- Capacitati inalte de comunicare (este o prioritate)
- Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza
- Persoana activa, detail oriented responsabila, orientata spre rezultat
- Cunostinte de PC avansate

OFERTA:
• Un nivel decent de venit;
• Oportunitatea de a lucra la o companie internationala cu training international;
• Posibilitatea dezvoltării carierei într-o companie internațională;
• Pachet social complet;
• Program de loialitate;
• Prânz plătit.
• Oficiu - centru orașului ș.a.

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa bb10@search4staff.com
Codul pozitiei, MSSC Telefon 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Телефон:
+373 621 01 290
Контактное лицо:
Alina
Сайт:
www.search4staff.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть