Manager marketing

Consalcom №4249399, 6 сентября 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte către candidat:
-cunostințe în domeniul marketing/ experiență (constituie un avantaj);
-abilități de prezentare a produselor;
-abilități excelente de comunicare, convingere și negociere;
-capacitatea de creare a acțiunilor de promovare a produselor;
-cunoasterea fluentă a limbilor romană și rusă;
-utilizator PC (MC Office, Internet);
-responsabil, activ, atent la detalii și orientat spre dezvoltarea profesională.
Responsabilități:
-coordonarea și dezvoltarea strategiilor de marketing;
-monitorizarea vînzărilor online;
-întocmirea rapoartelor legate de publicitate;
-preluarea comenzilor la telefon și organizarea livrărilor mărfurilor.
Beneficii:
- salariu motivant (reexaminat periodic în funcție de rezultate);
-mediu de lucru dinamic;
-telefon de serviciu;
-posibilitatea de creștere profesională într-o companie în dezvoltare continuă.

Daca dorești să faci parte din echipa noastră, timite-ne CV cu fotografie la adresa de email: mk_consalcom@mail.ru. Persoanele selectate vor fi contactate.
Телефон:
+373 681 81 226
Контактное лицо:
Corina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть