Manager marketing

Imobilus.md №12822847, 28 июля 2023
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 10 000 До 20 000 MDL
График: Частичная занятость
Место работы: На территории работодателя
Suntem o agenție imobiliară situată în centrul orașului și căutăm un coleg sau colegă entuziast și creativ pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de marketing și SMM și vrei să faci parte dintr-un mediu de lucru dinamic și plin de oportunități, această poziție este pentru tine!

Responsabilități:

- Elaborarea strategiilor de marketing eficiente pentru promovarea proprietăților imobiliare
- Implementarea strategiilor de marketing și monitorizarea rezultatelor
- Crearea de conținut de calitate pentru canalele de social media și alte platforme online
- Analiza pieței imobiliare și identificarea tendințelor și oportunităților
- Colaborarea strânsă cu echipa pentru a dezvolta și implementa inițiative de marketing inovatoare
- Monitorizarea concurenței și identificarea tacticilor de marketing ale acestora

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul marketingului și al SMM-ului
- Cunoștințe solide în elaborarea și implementarea strategiilor de marketing
- Abilități excelente de comunicare și scriere
- Creativitate și atenție la detalii
- Cunoștințe de bază în analiza pieței și tendințele din domeniul imobiliar
- Diploma în marketing sau domenii relevante constituie un avantaj

Beneficii:

- Salariu fix plus bonusuri în funcție de rezultate
- Birou confortabil în centrul orașului
- Program de lucru flexibil (opțional)
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și de a-ți dezvolta abilitățile în marketing și SMM

Dacă sunteți interesat de această poziție și credeți că îndepliniți cerințele noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scurtă prezentare a experienței dvs. de marketing la adresa de e-mail isopivnic@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să primim candidaturile dvs. și să discutăm mai multe detalii în cadrul interviului. Vă mulțumim pentru interesul dvs. față de agenția noastră imobiliară și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!
Телефон:
+373 687 77 733
Контактное лицо:
Ilie Sopivnic
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть