Manager marketing & PR

SRL INOXPLUS №3516229, 29 декабря 2015
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Descriere Job:
Scopul general al postului:
- Coordonareaactivitații de marketing, precumșielaborareastrategieișipoliticilor de marketing ale firmei.
Obiectivelepostului:
- Elaborarea, implementareasidezvoltareastrategiilorsipoliticilor de marketing ale firmei;
-Monitorizareapermanenta a piețeiși a concurenței.
Cerințe:
- Studiisuperioarefinalizate de Marketing/ Business/PR;
- Experiențăîntr-o funcțiesimilară (minim 1 an);
- Experiențăînredactareatextuluipublicitar;
- Experienţăînaplicareatehnicilor de marketing offline şi online;
- Abilităţiexcelente de comunicareșinegociere;
- Persoană cu iniţiativă, capabilăsăgenerezeideioriginale;
- Persoanăambiţioasășicreativă, care doreştesăînveţemultşisă se dezvolteprofesional;
- Persoanădinamică, cu excelenteabilități de comunicareși de analiză;
- Cunoştinţe de operare PC (Word, Power Point, Excel – baze de date, Photoshop, CorelDraw sau Illustrator) şiutilizareaInternetului;
- Cunoașterealimbiiromâne, ruse șiengleze: scris, vorbit, citit;
- Capacitatea de a lucraînechipă.
Responsabilități de bază:
- Asigurareaşicreştereavizibilităţiicompanieipepiaţa de profil;
- Colectarea de informațiidespre client şimonitorizareaconcurenței;
- Creareastrategiei de marketing pentrucompanieşiimplementareaacesteia;
- Organizareaşipromovarea de evenimente, promoții etc.;
- Actualizarea website-uluifirmei, editareașidifuzarea newsletter-urilortipăriteșielectronice;
- Identificareamodalităţilor de îmbunătăţire a experienţei online a vizitatorilor;
- Publicitate online: identificareaoportunităţilorpentrupromovareacompanieiînmediul online;
- Optimizarea site-uluipentrumotoarele de cautare.
Cerințereferitoare la candidat:
- Studiisuperioare de profil in marketing;
- Abilitățiexcelente de comunicareși de convingere;
- Cunoaștereafluentă a limbiiromâne , rusașiengleza – un avantaj;
- Cunoștințe practice evidenteîn marketing șipromovare de servicii;
- Experienţă de muncăînpoziţiisimilare demonstrate prinrecomandări, portofolii, etc.
- Cunoștințeavansate MS Office (PowerPoint, Word) și/sauoriinstrumentesimilare;
- Cunoştinţeșiexperienţăîncreareapublicitățiișidezvoltarea, lansareașigestionareacampaniilorpublicitare.
Beneficii:
- Salariuatractiv;
- Traininguripentrudezvoltarepersonala;
- Crestereprofesionala;
- Lucruintr-o echipatinarasiambitioasa.
Condiții:
- Program de muncă: Luni – Vineri de la 8:30 pînă la 18:00, Sîmbătă de la 8:30 pînă la 13:00
- Pachet social deplin

Încurajămtoţicandidaţii care nu au o experienţă de lucru, darsuntsigurică pot obţinesuccesemarisăaplice CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: resurseumane.inox2014@mail.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть