Manager in sfera marketing

№3480621, 15 декабря 2015
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem in cautare de specialisti in sfera marketing !

Cerinte:
Inteligenta ;
Curiozitate intelectuala ;
Originalitate ;
Capacitate de a analiza & sinteza ;
Responsabilitati :
Reprezentarea online a companiei pe saitul comapniei si pe retelele de socializare ;
Propunerea ideilor si realizarea lor de reprezentare a companiei pe plan offline (evenimente , promotii , publicitate) ;
Realizarea standurilor , posterilor , abtibildurilor pentru evenimentele companiei;

Conditiile de munca :
Full-time job ;
Job interesant intr-o echipa tinara, ambitioasa si prietenoasa ;
Program de lucru : luni-vineri de la 09:00 pina la 18:00 ;
Salariu competitiv.

Autopromovarea dvs cu o fotografie atasata si cu precizarea functiei la care candidati, expediati-ne pe adresa noastra de email : office@autoframe.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть