Manager de vânzări

Zendo Media №4045230, 29 июня 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Grupul companiilor ZENOMEDIA îşi formează echipa de vânzări.
Suntem în căutarea unui manager de vânzări competitiv, pentru atragerea de noi clienţi. Un manager de succes va juca un rol-cheie în creşterea veniturilor din contul unei bune administrări, în căutarea şi purtarea de negocieri cu clienţii, în crearea unei baze de date a potenţialilor clienţi, în vederea creării unor perspective reale de creştere şi dezvoltare atât personală, cât şi a întregii echipe Zendomedia.
RESPONSABILITĂŢI:
- Vânzări, folosind diverse tehnici;
- Elaborarea în comun a strategiei / modelului de administrare şi de evaluare a eficienţei;
- Evaluarea necesităţilor clienţilor şi edificarea unor relaţii durabile de parteneriat loial;
- Analiza şi raportarea; asigurarea legăturii inverse în baza datelor statistice;
- Gestionarea şi extinderea bazei de date privind clienţii;
- Gestionarea relaţiilor externe la un nivel înalt;
- Asigurarea asistenţei pe probleme comerciale partenerilor sau potenţialilor clienţi prin intermediul chat-ului sau pe poşta electronică;
- Căutarea informaţiilor necesare privind clienţii potenţiali folosind diverşi parametri de căutare.

CERINŢE:
- Experienţă în vânzări;
- O bună cunoaştere a limbilor română şi rusă;
- Dorinţă de dezvoltare personală;
- Competenţe digitale (Internet, MS Office şi Outlook);
- Capacităţi de negociere şi abilităţi de comunicare interpersonală;
- Perseverenţă şi comunicabilitate.

Noi vă oferim un mediu competitiv de activitate, recompensarea adecvată a muncii, precum şi un sistem flexibil de bonusuri.
Vă doriţi să deveniţi parte a echipei noastre? Aşteptăm CV-ul dumneavoastră!
Dacă sunteţi proaspăt absolvent al unei instituţii de învăţământ superior şi foarte ambiţios, povestiţi-ne despre dumneavoastră în corpul mesajului.
Fotografia candidatului şi datele de contact sunt obligatorii.

P.S. CV-urile creative şi nestandard se vor bucura de cea mai mare atenţie din partea noastră.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть