Manager/ă comunicare

TEKEDU №14234111, 25 июня 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Căutăm Manager/ă Comunicare pasionat/ă!

Suntem în căutarea unei persoane talentate și creative pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Communication Manager la TEKEDU. Dacă ești pasionat de comunicare, inovație și educație STEAM, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiei de comunicare a organizației.
- Coordonarea strategiei de marketing și branding.
- Crearea și gestionarea conținutului pentru diferite canale de comunicare, inclusiv social media, website și materiale promoționale.
- Gestionarea relațiilor cu furnizorii de servicii de comunicare.
- Organizarea evenimentelor și campaniilor de promovare.
- Asigură guvernanța și conformitatea în ceea ce privește comunicarea, marketingul și branding-ul organizațional.

Cerințe:
- Experiență anterioară în domeniul comunicării, preferabil într-un mediu nonprofit sau educațional.
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română și engleză.
- Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de social media și a instrumentelor de analiză.
- Creativitate și gândire strategică.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
- Prezență în Chișinău pentru a desfășura activitățile de comunicare și gestionare eficientă.

Ce oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și dedicată, într-un mediu stimulant și inovator.
- Posibilitatea de a contribui la promovarea educației STEM și inovației în Moldova.
- Dezvoltare profesională și personală într-un domeniu în continuă evoluție.
- Lucru Full - Time.
- Salariu competitiv și beneficii adiționale.
- Mediu de lucru prietenos și flexibil.

Dacă ești o persoană entuziastă, proactivă și dornică să contribuie la misiunea noastră de a promova educația STEM în Moldova, te așteptăm în echipa noastră!

Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa info@tekedu.md până la data de 7 iulie.

Alătură-te nouă în călătoria noastră de transformare prin educație și inovație la TEKEDU!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть