Junior marketer de la 13,000 lei

Active Digital №14148526, 4 июня 2024
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 13 000 До 16 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
La Active Digital, căutăm un junior marketer pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre dinamice! Lucrăm cu clienți internaționali, dar inima noastră bate pentru piața românească. Aici, vei avea ocazia să-ți folosești talentul pentru a crea campanii pe Facebook și Instagram care să capteze atenția și să genereze rezultate remarcabile. Căutăm pe cineva cu un spirit fun și engaging, care să aducă idei proaspete de conținut și să aibă cunoștințe de digital marketing. Alătură-te nouă și ajută-ne să creăm campanii digitale memorabile!

Responsabilități:

Ca Junior Marketer la Active Digital, vei avea ocazia să:
- Contribui la dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing digital, inclusiv campanii de email marketing, social media și content marketing.
- Colaborezi cu echipa de design și dezvoltare pentru a crea materiale de marketing atrăgătoare și eficiente.
- Analizezi date de marketing pentru a evalua performanța campaniilor și pentru a oferi recomandări bazate pe date.
- Participi la brainstorming-uri creative și aduci noi idei pentru campaniile noastre digitale.
- Înveți și aplici cele mai recente tendințe în marketing digital pentru a îmbunătăți continuu abordările noastre.

Cerințe:
- Limba Engleza la nivel conversational.
- Înțelegere solidă a principiilor de marketing digital.
- Abilități excelente de comunicare în scris și verbal, atât în română, cât și în engleză.
- Creativitate, inițiativă și dorința de a învăța și de a crește profesional.
- Experiență anterioară în marketing digital este un plus.

Ce Oferim:
- Un mediu de lucru dinamic și susținător, unde ideile proaspete sunt întotdeauna binevenite.
- Oportunități ample de dezvoltare profesională și personală.
- Acces la cele mai noi tehnologii și practici în marketingul digital.
Телефон:
+373 698 36 262
Контактное лицо:
Alex Timofte
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть