Graphic designer

Apriori Wine №9793554, 19 января 2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Abilități:
- Aptitudini artistice: noțiuni de culoare, compoziție și design. Reprezintă un avantaj absolvirea unei facultăți de design/arte plastice,
- Creativ și cu simt estetic dezvoltat;
- Time management skills; Capacitatea de a respecta deadline-urile,
- Reprezintă un avantaj experiența de lucru în advertising.
- Experiență relevantă în grafică, layout design material tiparite, packaging.
- Cunoștințe avansate de PhotoShop, Illustrator, Adobe InDesign

Ce trebuie să faci:
- Să te implici în strategia de creație;
- Să exprimi grafic conceptul creativ;
- Să executi materiale grafice conform brief-ului respectând termenii stabiliți;
- Să verifici materialele (text, imagini, stante) și să pregătești fișierele pentru tipar;
- Să propui concepte de logouri, vectorizare și să realizezi materiale promoționale;
- Alte atribuții stabilite în fișa postului.

Program de lucru: 09:00 -18:00

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, timite-ne CV cu fotografie la adresa olesea.ivancenco@consalcom.md cu indicația funcției pentru care optați.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Телефон:
+373 682 82 182
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть