Functionar administrativ/asistent recrutare

№8266677, 4 августа 2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui coleg - Functionar administrativ/asistent recrutare
Vrei să te dezolti profesional într-o companie modernă și dinamică? Alătură-te atunci de noi.

Cerinte
Candidatul ideal:
• entuziast, energic si comunicativ;
• organizat, sa lucreze cu date, informatii, documente;
• empatic, capabil de a intelege si relationa cu diferite tipologii de personalitate;
• utilizator eficient a pachetului Microsoft Office;
• dispus sa ajute si sa se implice in activitatile de echipa;
• sa ii placa sa contribuie cu idei, solutii, sa aiba initiativa si sa rezolve situatiile cu care se confrunta.

Responsabilitati:
• comunica telefonic / pe e-mail / direct cu angajatii, raspunde solicitarilor acestora;
• asigura activitati de suport pentru departamentele: recrutare, administrare personal si contabilitate;
• proceseaza si distribuie corespondenta;
• tine evidenta necesarului de aprovizionare si efectueaza comenzile necesare;
• tine legatura cu furnizorii;
• realizeaza diferite evidente, rapoarte;
• asigura protocolul necesar in cadrul intalnirilor;
• traduce documente la nevoie.

CV-ul se poate trimite pe adresa scosma@professional.com.ro sau professional-md@professional.md
Телефон:
+373 694 26 268
Контактное лицо:
Nadejda
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть