Director Marketing (20 000 MDL + 20 000 KPI)

Amatto Kitchens
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Digital Marketng (20 000 MDL + KPI)
Aveți un obiectiv provocator pentru a obține cele mai bune rezultate în cariera dumneavoastră și pentru a obține rezultate mai bune pentru companie!

Proiecte noastre:
1. artpeople.md
2. amatto.md
3. artrocket.md

Vom fi bucuroși să vă ajutăm să atingeți aceste obiective!

La Amatto producem mobilă și bucătării stilate și confortabile la comandă în Moldova si Europa de mai bine de 9 ani!

Creștem rapid și activ. De aceea suntem în căutarea unui Director de Marketing. În acest rol vei supraveghea eforturile de promovare și publicitate ale companiei, pentru a stimula vânzările și a spori gradul de conștientizare a brandului atât pe piața locală, cât și pe cea europeană!
Responsabilități:

Gestionarea departamentul de marketing: designer, SMM, web
Proiectarea și implementarea strategiilor de marketing
Dezvoltarea campaniilor de publicitate
Generarea de lead-uri
Creativ
Producerea de conținut

Condiții de muncă:

Salariu: partea fixă de 20000 MDL + 20 000 KPI (plan de lead-uri, trafic)
Sistem de motivare transparent, inteligibil și eficient
Prânzuri din contul companiei (după perioada de probă)
Lucru pe rezultat

Competențe și abilități:

3+ ani de experiență de lucru în marketing
Experiență solidă în gestionarea proiectelor de marketing și publicitate cap-coadă
Experiență în crearea de campanii de publicitate
Gândire analitică și creativă

Dacă cele menționate mai sus sunt despre tine, aplică acum!

Telefon - 062101900
hr@amatto.md
E-mail: hr@amatto.md
062101900
Телефон:
062101900
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть