Director de marketing şi logistică

Salonix-Teh SRL №5041963, 3 мая 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități de bază:
▪ Planifică, organizează și gestionează activitatea departamentului de marketing și logistică al companiei,
▪ Elaborează și implementează strategiile și politica de marketing ale întreprinderii,
▪ Monitorizează evoluția în segmentele de piață specifice, identifică și valorifică oportunitățile de dezvoltare ale companiei,
▪ Planifică, organizează şi gestionează activitățile de ofertare, achiziție, depozitare și gestiune a stocurilor comerciale, tehnologice şi de producere,
▪ Planifică, organizează şi analizează eficiență acțiunilor de promovare și a campaniilor publicitare,
▪ Stabilește de comun acord cu alte subdiviziuni ale companiei listele de necesități comerciale, tehnologice şi de producere pentru fiecare perioada şi proiect în derulare, elaborează și plasează cereri de oferte, alege cele mai optime scheme de transport ale loturilor achiziționate de mărfuri, optimizează lanțurile logistice de distribuție
▪ Dezvoltă şi diversifică relațiile economico-financiare cu cele mai cunoscute branduri de componente şi echipamente specifice domeniului de activitate.
Cerințe:
• Studii superioare,
• Experiență de minim 3 ani întro poziție similară;
• Cunostințe avansate operare PC;
• Calități personale: integritate, transparență, responsabilitate, inițiativă, creativitate, orientare către soluții și rezultate, perseverență.
• Abilităţi analitice, bun negociator, diplomație, toleranță, abilităti de lucru în echipă.

Descrierea Companiei:
Compania Salonix-TEH SRL este o societate comercială, cu exeprienţă de peste 17 ani, având ca domeniu de activitate automatizările industriale. În această perioadă compania s-a impus ca unul dintre cei mai importanţi integratori de sistem şi distribuitori de echipamente de automatizare în Republica Moldova. Noi oferim clientilor nostri una dintre cele mai largi game de produse şi servicii în domeniul automatizărilor ţi actionărilor pneumatice, oferim consultaţii şi soluţii în orce domeniu al industriei, elaborăm şi realizăm proiecte „la cheie” în automatizarea proceselor tehnologice complexe.
Detalii pe www.salonix.com
Compania oferă:
• Posibilitate de integrare într-un colectiv activ și pozitiv;
• Salariu atractiv și pachet social;
• O activitate consistentă și interesantă, care pune în valoare potențialul fiecărui angajat.
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV la e-mail: info@salonix.md sau să ne contacta-ți la numărul de telefon-(022)232573

Телефон:
+373 698 62 392
Контактное лицо:
Diana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть