Digital marketing specialist

PROwebdesign
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
CTR, CPC, CPM, PSD, KPI – dacă și tu vorbești această limbă, atunci ești exact persoana pe care o căutăm! :)

Responsabilitățile principale:
- Implementarea și optimizarea campaniilor de marketing digital, inclusiv publicitatea pe rețelele sociale (Facebook, Instagram, Tiktok, YouTube, atât pentru PROwebdesign cât și partenerii noștri.
- Analiza datelor de marketing și generarea de rapoarte periodice;
- Îmbunătățirea ofertei companiei și a serviciilor oferite;

Ce super-puteri ar trebui să ai:
- Experiență de minim 6 luni în marketing digital, cu abilități în SMM;
- Cunoașterea la nivel Basic a unor software pentru editarea imaginilor (ex. Adobe Photoshop);
- Abilități excelente de comunicare și copywriting;
- Studii în domeniul economic, certificări în Digital Marketing - un plus mare;
- Capacitatea de a jongla cu mai multe proiecte simultan.

Ce te așteaptă la „PROwebdesign”:
- Salariu motivant și pachet social deplin;
- O echipă tânără care îți va fi alături în orice misiune digitală;
- Proiecte și provocări interesante;
- Oficiu în sectorul Centru al Capitalei.

Dacă te simți pregătit(ă) să începi aventura în lumea noastră plină de culoare și creativitate, trimite-ne CV-ul la prowebdesign.eu@gmail.com, cu subiectul "Digital Marketing Specialist".

Suntem nerăbdători să te cunoaștem și să începem această călătorie epică împreună!
Телефон:
078757823
Контактное лицо:
Victoria
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть