Designer

Smart.md №3993105, 10 июня 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!
Te invităm să faci parte din echipa noastră SMART.MD !

Cerinte:
• Esti capabil de a crea machete remarcabile, neordinare, in conformitate cu trendurile curente.
• Responsabilitate, Creativitate si capacitatea de a lucra independent.
• Ai portofoliu cu lucrari comerciale de calitate.
• Esti familiar cu Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Corel Draw, alte programe de design.
• Ai cunostinte avansate de CMYK, RGB, DPI, etc. dar n-ar strica sa stii si ceva in HTML/CSS, HTML5

Responsabilitati:
• Dezvolti machete pentru comunicarea noastra comerciala.
• Adaptezi macheta-master pentru restul dimensiunilor de care avem nevoie in comunicare.

Ce oferim:
• Salariu fix + Bonusuri de performanta, platite la timp de fiecare data.
• Sef bun si intelegator, colegi tineri si prietenosi, atmosfera propice pentru performanta.
• Dezvoltare profesionala si posibilitatea de a avansa rapid, daca meriti ;)

Daca simti ca te potrivesti cu pozitia de mai sus,
expediază CV-ul tau pe adresa CV@Smart.md si fii pe faza ;)

CV-ul va fi analizat și ai toate șansele! Contează mult atitudinea si dorința de a munci!
Însă cei slabi renunța pina la trimiterea CV-ului! sper că nu faci parte din ei?

Intrati si Aplicati!
Mai multe detalii găsiți pe Smart.md/jobs --> http://goo.gl/Xlc0Tg
Контактное лицо:
Ivan
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть